24 Aralık 2014

Digiturk 40 Günde Yapılamayan Devir İle Mağdur Edildim.

Eylül ayı 10-12 tarihleri arasında sınırsız internet ve Digiturk paketi için başvurdum. 1 ay sonra evime kutusunda modem bırakıldı. Telefon eşim üzerine kayıtlı ve Digiturk adıma kayıtlı olması nedeniyle işlem için haber verilecek dendi. 20 gün sonra işleminiz beklemede dendi ve Digiturk üyeliğimin eşime devri gerektiği söylendi.

Bunun üzerine kasım ay ortasında devir sözleşmesi imzaladık aralık başında devir hala işlemi yapılamamıştı. Çünkü servis yan oda üyelik devrini geç göndermiş (merkezin söylediği) oysa servis biz gönderdik diyor. Aradan 20 gün daha geçti bugün sorduğumda ise merkezden bana tekrar devir sözleşmemi yapmam söylendi. 40 günde yapılamayan devir ile mağdur edildim.

Fatih 95 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 02 Nisan 2015

  Digiturk müşteri hizmetlerince bilgi verilmiştir şeklindeki doyurucu bilgi için teşekkürler... Kaybolan devir sözleşmesi nedeniyle tekrar devir sözleşmesi imzaladım ve bu sürecin sonunda şubat ayı itibariyle devir işlemi gerçekleşmiş olduğunu digiturk'ü tekrar kendim arayarak öğrendim. Müşterisi ve sorunları ile bu kadar yakın ilgilenen (?) bir firma olması nedeniyle Digiturk'e sonsuz teşekkürler... ... .

 • Digiturk Temsilcisi12 Ocak 2015

  Sayın F.E.ile 12.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Fatih 11 Ocak 2015

  11 Ocak 2015 tarihi itibariyle devir işlemi yapılmamıştır. Son 1 hafta içinde yaptığım onun üzerinde telefon görüşmesi sonunda hiçbir gelişme kaydedemedim. Üzerine üstlük Digiturk'ün hizmet kalitesi anketini doldurmam Digiturk tarafından istendi. (Şaka gibi:)))

 • Fatih 01 Ocak 2015

  Şikayetim halen çözülmedi. 3 Ocak tarihinde devir rutin işlem halinde olmak durdurumunda fakat bu 1 aylık gecikmeyi gidermiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön