30 Kasım 2015

Digiturk 3,5 Aylık Kutunun Bozuldu ve Ücret Karşılığı Değişiyor

Daha kullanalı 3.5 ay olup, Digiturk tarafından verilen kutu, hiçbir şekilde müdahalem ya da düşme kırılma durumu olmamasına rağmen bozulmuş. Servise (ABC Dijital/ Yıldız) götürdüğümde onlar söylediler. Değişiminin yapılmasını ve 25 TL ücreti olduğunu söylediler. Benim hiçbir şekilde kutunun bozulmasıyla ilgili bir hatam yoktu ama 25 TL ücret karşılığında değişimini yaptılar. Sonra Digiturk'ü aradım ve bunun aktivasyon ücreti olduğu söylendi ama benim bir hatam yoktu kutunun bozulmasıyla ilgili. Neden benden 25 TL ücret alınıyor? Neden Digiturk verdiği hizmetin ve cihazların arkasında durmuyor. Gene olur da bozulursa 3.5 ay sonra yinemi ben 25 TL ücret verip değiştireceğim.

Taner 111 Okunma

Cevaplar

  • Taner 30 Kasım 2015

    Evet bilgi verildi. Verilen bilgi işleyişin bu şekilde olduğu. Hiçbir şekilde mantıklı bir bilgi verilmemiştir. Yani birileri bunu belirlemiş, ne olursa olsun 25 TL ücret alıncak diye, biz kullanıcılarda yayını izleyebilmek için bu 25 lirayı seve seve vermek zorunda bırakılıyoruz. Sevgili Digiturk müşteri hizmetleri ve bu dayatmayı yapan sevgili Digiturk yöneticileri, telefonda benimde size belirttiğim üzere, daha yeni 3.5 aylık bir abone olarak, Digiturk ün bu dayatmacı, soyguncu ve paragöz tavrından dolayı bir daha asla Digiturk e üye olmayacağım. Gerekirse bu dayatmanın hukuki mevzuatlarınıda inceletip, hukuki olarakda uğraşacğım bu konuyla ilgili.

  • Digiturk Temsilcisi30 Kasım 2015

    Sayın T.T. ile 30.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön