Digiturk 25 Liramı Aldı Vermiyor.

Ersin İ. |

Digitürk 1,5 yıldır digitürk kullanıyorum evde.10 gün önce Superonline ile anlaşmaları gereği internete başvurdum Digitürk yetkili bayiden. Bana modem verdiler 25 lira aktivasyon ücreti aldılar.10 gündür ne arayan var ne soran.Dün superonline'a tel.ettim.Bizde herhangi bir başvurunuz bilginiz yok dediler. Bugün başvurduğum bayiye gittim biz gönderdik bizde formunuz yok dedi, superonline tekrar aradım boşuna beklemeyin evinizde, size dair en ufak bir bilgimiz yok dedi. Elimde modem kaldım. Hiçbir şekilde ellemediğim modemi götürdüğümde digitürk bayi biz alamayız onu superonline firmasına kargo göndereceksiniz dedi, 25 liranızı da veremiyoruz dedi.Hiç bir işlem yapmadan aldıkları 25 lirami vermediler.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  15:35

  Sayın E. İ. ile 22.08.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ersin İ.
  22 Ağustos
  21:15

  Sonunda çözdüler sorunu. 25 liramı geri alabildim...17 gün sonra... Toplam 24lira yol parası verdim, en az 50 liralık da telefonda görüşmüşümdür.Ama ant içmiştim, 500 liramda gitse alacaktım ve aldım.

  Allah diğer digiturk mağdurlarına yardım etsin.

 • Ersin İ.
  18 Ağustos
  13:30

  3 defa da telefondan 2 tane internetten form doldursum hala ne arayan var ne soran. Bir daha digiturkun oldugu sokaktan bile gecmem..

 • Ersin İ.
  16 Ağustos
  11:07

  25 lira için koca şirketin düştüğü duruma bak. Ne arayan var ne soran. Ben aradığımda sürekli geçiştirmeler. 50 liralık telefon görüşmesi yaptım şu ana kadar zaten. 350 lira daha kaybetsem bile o parayı yedirmeyeceğim size.