27 Nisan 2013

Digiturk 15 Gündür İnterneti Bağlayamadılar!

2 mayıs 20103 günü Digitürk yetkilileri tarafımı arayarak internet taahhüt süremin dolduğunu istersem Digitürk ve internet kampanyasından faydalanabileceğimi belirterek ürün pazarlamışlardır. Bu ürünü pazarlar iken bana internet üzerinden ulaşılmıştır.

Bugün 26 mayıs 2013 tarihi itibari ile halen internet sağlayıcımı etkin hale getirmemişlerdir. Bende kendilerine bana ürünü internet olarak pazarladıklarından 7 günlük yasal sürecimin başlamamış olduğundan bahisle vermiş oldukları internet ve Digitürk üyeliğimden bahsederek vazgeçtiğimi belirtmiş olmama rağmen yasal süreci geçmiş olduğumu belirtmişlerdir. Bu ürün tarafıma internet olarak pazarlanmıştır.

Muhammed 38 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın M.A.E. ile 29.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Muhammed 28 Nisan 2013

    bilgi verilmiştir ... bilgi yetersiz arkadaşların hepsi yetersiz hepsi birbirinden habersiz ... dün gene iptal etmeme rağmen internet firması bağlantınızı yapalımmı diyerek aradılar.. birbirinden iki farklı firma bir paket sunmaya çalışırsa ortaya ancak rezalet çıkar ..

  • Digiturk Temsilcisi28 Nisan 2013

    Sayın M.A.E. ile 28.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön