Digiturk 10 Yıl Önce HDM'mi Vardı ki Kablo Cezası Kesiyorsunuz?

Salim A. |

Digiturk 10 yıllık üyesiyim ve 2 tane daha Digiturk üyeliğim var (Digiturk Play ve Teledünya (Türksat)). Ancak 01.03.2016 tarihinde Digiturk Bostancı'ya gittim ve bir sorumsuzlukla karşılaştım. Üzerime olan Ataşehir'deki üyeliğimin iptali üyeliği için Bostancı'ya gönderdiler. Önce yetkili olan birisi iptal etmemem için bir sürü dil döktü. Daha sonra ikna edemeyince G**** adında bir bayan gelin ben size bakım dedi ve iade almamak için önce "ayın 3'ünde geleceksiniz" dedi.

İşten izin aldığım için her seferinden gelemeyeceğimi söyledim. Sonra tek tek parçalara baktı ve HDM kablosunun Digiturk olmadığı için almadı ve 15 TL HDM kablosu parası gelecekmiş faturama. Digiturk'e 10 yıl evvel üye oldum o zaman HDM'mi vardı? Terbiyesizliğine devam etti. Bayan olduğu için terbiyemi bozmadım ama Digiturk'te olan 2 tane üyeliğim bittiğinde hepsini iptal edeceğim.

Etiketler :

Anten ve Bağlantı Elemanları Haksız/Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  12:38

  Sayın S.A.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Salim A.
  07 Mart
  19:20

  10 TL fatura geldi.
  Ben bu parayı öderim ama tüm üyelikleri iptal edecegimyeni üye olacaklarını üyelik sonunda yaşayacaklar durumu görenlerin istiyorum

 • 02 Mart
  10:25

  Sayın S.A. ile 02.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI