14 Şubat 2014 #2293568

Digiphone Servis Telefonumun Sorununu Gidermiyor

Satın aldığım Digiphone K100 telefonu yazı karakterinin büyütülmesi ve kapağı kırıldığından teknik servise gönderdim. Bir işlem yapmadan aynen geri gönderdiler. Tekrar gönderdim, değişim yapıp iade ettiler. Bu telefona da ses gelmediğinden tekrar gönderdim, hiçbir işlem yapmadan iade ettiler. Sorunun çözümü için tekrar servise gönderdim. 4. gönderişimde ahizenin değiştirildiği notu ile iade ettiler.


Ancak değişen bir şey yok, yine ses gelmiyor, bu yüzden tekrar gönderdim. İlk gönderdiğim telefona sadece kapak takılması gerekiyordu, o telefonun hiçbir sorunu yoktu, ses güzel geliyordu. Sorunu çözmeyerek mağduriyetime sebep oldular. Bugün 5. kez gönderdim telefonun değiştirilmesini istiyorum.

Zekeriya 655 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya21 Şubat 2014

    Telefonla arayıp yetkili birisi ile görüşmek istediğimizde karşımdaki sekreter görüşebileceğim birilerinin olmadığın söylüyor, telefonu üzerine sorunla ilgili açık ve net şekilde not yazarak tam 5 kez gönderdim, aynı şekilde geri geliyor. En son 21.02.2014 günü kargo ile geldi, servis fişine baktığımda sorunun halledilmeyip, sorunla ilgisiz-alakasız bambaşka bir işlem yapıldığı notunu görünce kargoyu kabul etmedim, böylece telefon 6. kez servise gitmiş oldu.

  • Zekeriya21 Şubat 2014

    Müşteri olarak bizlerle dalga geçiyorlar, sanki. Ben 5 kez gönderdim, gönderme nedeni olan sorunla ilgilenmeyip kafalarına göre sorunla hiç alakasız değişik bir şeyler geri gönderiyorlar. 5. kez geldiğinde, servis kartına bakıp yine sorunun halledilmediğini, bambaşka bir işlem yapıldığının yazılı olduğunu görünce kargoyu kabul etmeyip geri göndermelerini söyledim. Çok ilgisiz, duyarsız bir hizmet anlayışı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön