10 Mayıs 2013

Digiphone Tableti Tamir Etmeden Geri Gönderdiler!

Ben ocak ayı Flash tv'den D pad3 tabletini aldım. Aldığıma da pişman oldum. Tabletin klavyesi hiç çalışmadı. Şarj aleti kendiliğinden kırıldı tabletin içinde kaldı. Firmanı defalarca aradık. Cevap vermeyince kırılan şarj aletini ve bozuk klavyeyi çöpe attık. Sonra aradığımda uzun süre çaldıktan sonra bir kız götürdü. Şarj aleti istiyorum deyince beni sonradan aradılar. 25 tl'ye orijinal şarj aleti gönderelim. Telefona mesaj gelecek, bu hesaba yatır parayı dediler. Lakin cep telefonuma mesaj gelmedi. 3 ay sonra ise tablet bozuldu. Ekrana görüntü gelmiyor deye tamire gönderdik. Fakat tableti ekranı değiştirip görüntüyü tamir etmeden geri göndermişler. Birde kargo ücretini kendim ödedim alırken. İlgilenip arasınlar ve şikayetime baksınlar.

Sevinc 123 Okunma

Cevaplar

  • Sevinc 29 Mayıs 2013

    Merhaba.Bu digiphone firma gibi sorumsuz firma görmedim.Ben digiphone cep telefonu alacakdım,vaz geçdim.Almadım.Neden sorarsanız,çünkü,arızalı çıkan tabletimi hatırladım.Halende göndermediler.Böyle sorumsuz davrandıkları sürece digiphone almam ve böyleliklede müşteri kayb etmeye başlarlar.

  • Sevinc 28 Mayıs 2013

    Merhaba.Ben digiphonede aldigim tableti yeniden tamire gönderdim.Fakat tabletim 18 gün oldu,halen elime ulaşmadı.Eger tamir etmeseler veya arızal ürünü yenisi ile degişmeseler,kaymakamlık tüketici hakklarına şikayet edecem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön