Digicom Sharp Dahili Uydu Alıcılı Televizyonum Tüm Kanalları Bulmuyor!

Fuat K. |

Ağustos ayı içerisinde aldığım Sharp marka televizyonun özellikleri arasında yer alan dahili uydu alıcısı (DVB-S2) tüm kanalları bulamıyor. Bu şikayetle Sharp yetkili servisi Koçak Elektronik ile defalarca iletişime geçtim fakat randevu bile veremediler.

Yetkili servisten destek alamayınca tekrardan Digicom çağrı merkezi ile yetkili birisine erişmeye çalıştım uzun bir süre. Fakat bunun için sabıra ve 1 saate ihtiyacınız var. Her defasında santral telefonu direkt kapatıyor. Yetkili olarak bağlandığım 2 kişiye de durumu izah ettim, çözüm için geri döneceklerini bildirdiler, fakat halen geri dönüş yok. Bu servis sorununu tüketici mahkemeleri ve Sanayi Bakanlığı'na taşıyacağımı bilmelerini isterim.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat K.
  07 Mart
  18:28

  Sevgili Digicom,

  Şikayetimi 5 ay önce göndermişim, ve daha önce durumu mail üzerinden defalarca bildirmiştim sizlere. Gönderdiğim maillerin hiçbirine cevap verilmedi. Ne değişti acaba!!

 • 07 Mart
  17:05

  Fuat Bey,

  Şikayetinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için, öncelikle adınız -soyadınızı, ikamet ettiğiniz bölgeyi, ilgili teknik servis bilgisini ve ürün modelini musteri.hizmetleri@digicom.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için 0212 470 0 800 numaralı telefondan da arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Fuat K.
  21 Ekim
  13:59

  Digicom tarafından satışı yapılan hiçbir markayı artık tercih etmiyeceğim, ve çevremde teknoloji tüketen insanları da bu konuda uyaracağım.