19 Ekim 2016 #6727231

Diesre.com İade Ettiğim Ürünlerin Ücret Ödemesinin Yapılmaması!

28.09.2016/30.09.2016 tarihlerinde satın aldığım ürünlerin iadeleri kredi kartıma hala yansımamış olup, müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istediğimde daha 3 hafta sürem olduğunu ve bu süre zarfında hesabıma yansıyacağını belirttiler. Gerekçeleri de devlet kontrolüymüş! Kimi kandırıyorsunuz siz. İadesini sağladığım ürünlerin parasını 2 ay hesabınızda bekletip o parayı döndüremezsiniz siz. Bunu yaparsanız da ticaret ahlakına sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. Böyle ticaret yaparak sektörde ayakta kalmaya çalışan sözde şirketi desteklemeyin. Çok yazık.

Feride 456 Okunma

Cevaplar

 • Diesre.com Temsilcisi10 Haziran 2017

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve diesre.com Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 450 55 55 numaralı Diesre Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, diesre.com

 • Feride21 Mart 2017

  9. ayda verdiğim 785 TL'siparişlerin iadesini hala yapmadınız. Defalarca aramama rağmen beni saçma sebeplerle oyaladınız. Kazandığınız parayı helal zannediyorsunuz. Hakkım haram olsun, orada çalışanlar da dahil. Hepiniz buna alet olarak destek veriyorsunuz. Allah sizden kat kat fazlasını çıkarsın inşallah.

 • Feride21 Kasım 2016

  Hakkınızda yasal işlem başlatıyorum, faiziyle o parayı sizden alacağım.

 • Feride09 Kasım 2016

  19 Ekim'de başlattığınız incelemeyi hala sonuçlandıramadınız mı, ürünlerin iadesi hala kartıma yansımamış. Bu ne rezilliktir ya.

 • Diesre.com Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 0850 450 55 55 numaralı diesre.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.diesre.com adresimizden, nasıl yardımcı olabilirim bölümünden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla diesre.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön