Diesre.com Para Ödemesi Yapmıyor.

Derya O. |

Diesre'den ürün alımı yaptım. Ürün iadesi yaptım ve 2 aydır ödemem gerçekleşmedi. Telefona çıkan bayanlar ise bir o kadar duyarsız insanları oyaladıkları yetmediği gibi kusura bakmayın sizleri mağdur ettik gibi ifade kullanacakları yerde istediğiniz yere şikayette bulunabilir misiniz diye telefonda seslerini yükseltebiliyorlar. Firma olarak güvenilir olmadığı gibi kredi kart bilgilerimiz de böyle bir firmaya verildiğinden dolayı da şimdi de onun için endişesini taşıyorum. Yasal olarak hakkımızı aramaktan başka çaremiz yok...

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya O.
  08 Ekim
  11:17

  Diesre firmasını aramak çözüme ulaştırılmıyor ki, sürekli erteleme, sürekli mazeretler insanları mağdur eden bir firmasınız. Başkalarının da mağdur olmaması adına kimi görürsem sizin güvenilir firma olmadığınızı bildiriyorum. Yasal olarak hakkımı arayacağım avukatıma talimatı verdim.

 • 05 Ekim
  13:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 450 55 55 numaralı diesre.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.diesre.com adresimizden, nasıl yardımcı olabilirim bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  diesre.com