Diesre.com Para İadesi Yapmadı.

Leyla G. |

1,5 aydan fazladır paramı iade etmiyor. Bu nasıl bir çalışma şekli anlayamadım. Aradığımda sürekli 2-3 gün içinde yatacak diyorlar ama o 2-3 gün bir türlü gelmedi. Bugün tekrar aradım, para iadesi 1 ay daha gerçekleşmeyecekmiş. Ya ben öğrenciyim, paramı iade edin kuzenim de şikayet etti sizi, parasını hemen iade ettiniz!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leyla G.
  06 Ekim
  20:03

  2 aydır para iademi yapmıyor btelefonla arıyorum saçma sapan seyler söylüyorlar

 • Leyla G.
  30 Eylül
  12:02

  hala geri dönüş sağlamadınız

 • Leyla G.
  28 Eylül
  11:08

  kapıda ödemeli ürün sipariş ettim ama bedeni olmadığı için değişim istedim. 5 gün beklettiler,sonra ürün yokmuş para iadesi edelim dediler tamam dedim. 7 iş günü içerisinde paranın iade edileceği söylendi. iade işlemi başlatıldı ama 1,5 ayı geçmesine rağmen param iade edilmedi. Tutturmuşlar bir güncelleme. Paramı istiyorum, hemen paramı yatırın.

 • 27 Eylül
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 0850 450 55 55 numaralı diesre.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.diesre.com adresimizden, nasıl yardımcı olabilirim bölümünden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  diesre.com