03 Ekim 2016

Diesre.com Ödenmeyen İade Bedeli.

Uzun bir süre (Ramazan bayramından önce) sipariş verdim ve ürün beklediğim gibi çıkmadı ve hemen iade ettim buna rağmen uzunca bir süre iade olmadı. Tekrar arayıp iademi sorduğumda muhasebeye bildirdik 7 gün içerisinde ödenecek dendi yine ödenmesi. Geçen hafta yine aradım ve yine aynı cevap hala ödeme yapılmadı. İademin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Mukaddes 238 Okunma

Cevaplar

 • Diesre.com Temsilcisi10 Haziran 2017

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz aranmış ve kendisine bilgi aktarımı sağlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 450 55 55 numaralı diesre.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, diesre.com

 • Mukaddes28 Mayıs 2017

  Daha önce de görüşmüştük ama bir seneye yakın oldu hala ücret iadem yapılmadı. Banka ile ilgili sorun var demiştiniz ama sonuçta bu sizin banka ile aranızda ve şimdiye kadar çözümlenmiş olması gerekiyor öyle değil mi.

 • Mukaddes07 Ekim 2016

  Günler geçiyor hala bir çözüm yok ne kadar zor bir is ki bu bir turlu cozulemiyor para iadesi dedigimiz olay bu kadar zor bir durum mudur!

 • Diesre.com Temsilcisi03 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 0850 450 55 55 numaralı diesre.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.diesre.com adresimizden, nasıl yardımcı olabilirim bölümünden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla diesre.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön