19 Nisan 2013 #1753403

Diesel Deforme Oldu!

CK098974 nolu ft ile kısa süre önce aldığım pantolon ağ kısmında taşlama sebebiyle deforme oldu. Ürünü incelemeye gönderirken 4-5 yıldır giyindiğimiz sağlam Diesel markalı pantolon ile gittik ki yıllardır sağlam kaldıklarını gösterelim diye. Sonuç olarak kullanıcı hatası ile ürün geri geldi. Düzgün markalara neredeyse asgari maaş ödeyerek alışveriş yapıyor olmamızın sebebi kalite satın almak.


Ancak 5 aylık ürüne kullanıcı hatası yanıtı veren bir firma hem ürün hemde müşteri memnuniyeti kalitesinde yoksun demektir. Eğer ürün değiştirilmez ise inceleme için getirdiğimiz gün satın aldığımız pantolonu. derhal iade edeceğim ve bilir kişiye başvurup, yasal yollarda çözüm arayacağım.

Nesrin 249 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin22 Nisan 2013

    Bu kadar zamandır şikayete yanıt bile verilmeyişi hizmet kalitelerinin en büyük örneğidir zaten...

  • Nesrin20 Nisan 2013

    Bölge koordinatörü tarafından mailime değiştiremeyeceklerini belirten bir yanıt alıyorum. Kullanıcı hatası imiş. Kullanıcının yürümek gibi gunluk aktivitesinin dışında ne yaparak özellikle taslanmis bölgede tırtıllar yapabileceğine dair yazılı belge istiyorum madem hatamız var açıklayın birde mahkeme karar versin. 5-6 ayda yırtacak kadar hataliyiz ama sadece bir tanesi boyle nedense. Biz ürün hatasını kabul edecek kadar güveniyoruz ama marka kendi adının arkasında duramıyor. Hizmet kalitesizligi ve ilgisizliğinin karşılığını elbet mahkeme ile alırız. Sorun degıl altı üstü bir evrak onuda gider başvururum gerisini diesel düşünsün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön