18 Temmuz
Yorum Yap
#10673126

Diamond Premium Hotel Paramızla rezil Olduk

2 hafta bu otelde tatil yaptık ve maalesef şimdiye kadar gittiğimiz en kötü otel bu idi.
Deniz uzakta (yürüme mesafesi 10 dakika, ama sıcakta o mesafe size yarım saat gibi gelebilir) ve aniden derinleşiyor sakin çocuklarınızı yalnız bırakmayın ve denize yalnız girmelerine müsaade etmeyin. Çok dalgalı ve taşlı. Otelin mobilya seçimi ilginç resimlerde aaa ne kadar hoş ne kadar modern diyebilirsiniz ama hepsi göz boyama.


Okuduğunuz iyi yorumlara inanmamak lazım. Biz maalesef iyi yorumlara kandık ve çoğunun yalan olduğunu fark ettik. Odalar temizlenmiyor, sadece havlu değiştiriliyor. İki hafta içinde bir kez olsun ne yerler silindi ne de sehpa. Pislikten dudağım uçukladı resmen. Duş kabinine mayolardan deniz taşları dökülmüştü, o taşlar iki haftanın sonunda hala oradaydı.


Yemekler ve tatlılar kötüydü iki kez kıl çıktı, midem en sonunda kabul etmedi durumu. Her yemekten şüphelenmeye başladım. Sadece Türk gecesine özen gösterilmiş, diğer günler hep aynı yemek, balık, ciğer, pilav tavuk standart buydu. Artan yemek ertesi gün salata olarak sunuluyordu. İçecek siparişi için garson bulabilene aşk olsun, sadece boş tabak toplamakla meşgullerdi kesinlikle çok az eleman çalışıyor ve mutsuzlukları her halinden belli oluyordu, çünkü hiç güler yüzlüsüne denk gelemedik. Restoran müdürü çok gayretliydi ama tek başına yetişemiyordu. Sezon işçileri ve çok düşük maaşta çalıştırdıkları çok belliydi, çünkü hepsinde bir aman boş ver havası vardı. Pool-bardaki garsonlar sadece müşteriye değil animasyonu bile Kale almiyorlardi, ters ters cevap veriyorlardı. Herkeste bir patron havası.


Kaliteli içecekler ücretliydi (koktayller) ücretsiz olanlar şuruptan başka bir şey değildi.
Odamızda klima bozuldu. Teknik servisi iki saat içinde yollayamadılar. Sıcaktan baygınlık geçiriyordum artık en son çare odayı değiştirdik. Bu nasıl 5 yıldızlı otel anlamadım.
Otelin tek güzel yanı havuzun büyük olması ve animasyon gurubunun çok saygılı ve sıcak kanlı olması. E** hanim hariç o sadece size bir şeyler satma derdinde. Paramızla rezil olduk. Şikayetlerimin hiç biri ciddiye alınmadı ilgilenen olmadı. Otel sahibiyle görüşmek istedim ya iletilmedi ya da umurumda olmadı. Ama mobilya güzel seçilmiş bravo, ne yazık ki tatili mobilyalar güzelleştirmiyor.

Hulya 709 Okunma
Ziyaretçi Yorumları