28 Ağustos 2013 #1979408

DHL Teslim Edilmeyen Kargom Hakkında Yanlış Beyan Verildi!

21.08.2013 tarihinde İkea internet mağazası alışverişiyle ilgili sorun yaşamaktayım. DHL olarak ürünlerimi Yurtiçi Kargoya henüz iletmemiş olduğunuz halde konu ile ilgili aradığım 02627514987 numaralı hatta karşıma çıkan yetkili N** hnm. dün teslimat ile ilgili olarak tarafıma tamamen yanlış bilgi vermiştir. Kendisiyle yapmış olduğum telefon görüşmesinde bana kargo teslimiyle ilgili DHL'den kaynaklanan bir hata olduğunu bunu çözmek için Yurtiçi Kargo Moda şubesiyle görüştüğünü ve ürünlerimin bana en geç bugün öğlene kadar ulaştırılacağını söylendi.


Ancak ürünler teslim edilmedi ve bugün tekrar aradığımda henüz ürünlerimin kargoya bile verilmemiş olduğu söylendi. Doğrusu nedir acaba?

Müge 273 Okunma

Cevaplar

  • Müge29 Ağustos 2013

    yapılan sayısız görüşmeler sonucu ürünlerimin isim karışıklığı ile tekirdağa gönderildiği bilgisi verildi. ürünü yanlışlıkla teslim alan kişi bir gün sonra haber vermiş ve böylece haberim olabildi karışıklıktan. pazartesi günü teslim almış olmam gereken ürünler ancak bugün teslim edildi bana. üstelik paketleri açılmış, yeniden paketlenmiş ve hasarlı şekildeydi. tekrar dhl ile irtibata geçtiğimde sorumluluğu yurtiçi kargoya attılar. ancak ikea dan almış olduğum ürünlerin dağıtıcı olarak muhatabı dhl'dir. ve yurtiçi kargo ile yaptıkları anlaşma benim bilgim dışındadır. bu durumda benim şikayetlerimi dinlemesi ve gidermesi gereken dhl olmalıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön