21 Eylül 2013 #2024958

DHL Kırık Teslimat!

18.09.2013 tarihinde Ankara İKEA'dan yaptığımız alışverişin kargolanması için mağazanın içinde bulunan DHL firması ile anlaştım. 20.09.2013 tarihinde teslimat sırasında görevli arkadaşlar aceleci davranıyorlardı meğer sebebi kırık olan aynayı bırakıp gitmekmiş. Telefon görüşmemde bana aynanın garanti kapsamında olmadığının bildirildiğini söylediler. Böyle bir bilgi verilmediğini, yoksa onlara taşıtmayacağımı söyledim.


Bunun üzerine kasanın yanında yazının asılı olduğu yerin resmini çekip bana mail atalım,açar kasayı öderdik vs. gibi dalga geçer yanıtlar verdiler. Verilmeyen bir bilginin verilmiş gibi gösterilmemesini, taşınma sırasında kırdıkları malımın sorumluluğunu almalarını bekliyorum.

Recep 559 Okunma

Cevaplar

  • Recep01 Ekim 2013

    29.09.2013 tarihi itibariyle İKEA müşteri hizmetlerinin yardımı sayesinde sorunum çözüldü. Bütün kırılan eşyalar yenileri ile değiştirildi. Fakat DHL eve teslim için randevu istediğinde benim gelip kendim teslim alacağımı söyledim. Adeta bu sefer "Sigortasız, Garantisiz" taşıdıkları aynaları taşımak için ısrar ettiler, tekrar kırılırsa ne olacak dedim kırılmaz diyorlar. Benim problemim çözüldü fakat ne DHL sayesinde ne DHL e rağmen.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön