18 Aralık 2015

Dezpack.com Ürünün İadesini Yapmıyorlar!

Dezpack.com ürününü aldım (14 günlük kür). Fakat sadece 1 gün kullandım, sağlığımı bozdu. Derhal ürünü iade ettim. Yaklaşık 1 ay oldu ürün ellerine geçeli, fakat para iadesi yapmadılar. Ürünü alırken kesin iade imkanı tanıdıklarını söylemişlerdi, para iadesi yapılacağını söylemişlerdi. Durumu sorgulamak için sipariş hattı numarasını (0216 912 00 50) arıyorum. Sürekli meşgule düşüyor. Bunların yaptığı düpedüz hırsızlıktır. Lütfen paramı (139 TL) iade etsinler. En başta ürün tutarı iadesi için IBAN numaramı bile aldılar, şimdi telefonlara cevap vermiyorlar.

Pınar 15.093 Okunma

Cevaplar

  • Dezpack.com Temsilcisi31 Mart 2016

    İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ST335752 no'lu sipariş numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili sipariş numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Telesipariş Müşteri Hizmetleri

  • Pınar 17 Aralık 2015

    Şikayetimle neden ilgilenmiyorlar acaba?

  • Pınar 16 Aralık 2015

    2 dakika önce yine aradım yine uzun uzun bekledim ve aramayı sonlandırdılar. Yaklaşık 50 defa aradım. İade kısmı için tuşlama yaptığınızda direk aramayı sonlandırıyorlar. Çok yazık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön