06 Mayıs 2016

Dezpack.com Para İadesi...

Yaklaşık 1 hafta önce ürünü iade ettim, ellerine ulaştığı bilgisini arayınca söylediler. Para iadesini sorduğumda taşıyor oldukları söylendi para iadesinin gecikeceği söylendi. Şirketin prosedürü buymuş 28 iş günü içerisinde ödeme yapacaklarmış. Bir sürü prosedür ama tek bir tüketici kanunu var ben para iademi neden 1 ay sonra alıyım neden ellerinde parayı tutuyorlar bu hiçte iyi niyetli bir davranış değil. Parayı ellerinde tutunca belli ki bir kazanç sağlanıyor ben paramın bu hafta iadesini istiyorum!

Mehmet 32.038 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 12 Mayıs 2016

    Ben paramın iadesini istiyorum artık! kaç hafta oldu hala ses çıkmadı para yatmamıs bıde kesinti yapılacakmıs ürün iadeside para kesıntısı neden oluyor anlamıs degılım. Bu üründen memnun kalmayıp iadesini istedım buna rağmen para kesıntısı olacak muhasebe hesaplıcak diyorlar kaç gün surecek bu hesap kitap. Şikayet hattınız var ama maalesef telefona bakan yok. Bende bu sorunumun çözülmesını talep ediyorum. İyi günler diliyorum.

  • Dezpack.com Temsilcisi11 Mayıs 2016

    İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ST371772 no'lu sipariş numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili sipariş numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Telesipariş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön