22 Mart 2013 #1701699

Deveyuku.com Ürünüm 9 Gün Sonra Kargoya Veriliyor!

13 Mart'ta vermiş olduğum sipariş bugün 22 Mart olmasına rağmen elime ulaşmadı. Aradığım müşteri temsilcisi yarın kargoya verilecek diyor. Aramasam eminim yarın da kargoya verilmeyecekti. Daha kargoya 10 günde verirseniz elime kaç günde geçecek bu ürün? Stoklarında yokmuş temin edememişler. Öyleyse sipariş detayında neden temin edildi yazıyor diye sordum ve cevapları yok. Resmen ürünü kargoya vermeyi unutmuşlar. Böyle kurumsallaşamamış şirket görmedim. Eğer böyle aksaklıklar yaşatacaksanız sitenize koca koca harflerle ''5 İş gününde teslim'' yazmayacaksınız!

İrem 110 Okunma

Cevaplar

  • İrem31 Mayıs 2013

    Şuan resmen yalan bir bilgilendirme yapıyorsunuz. Sitenizden sadece 1 tek ürün aldım. Nasıl oluyor da kalkıp birden fazla ürün aldığımı iddia edebiliyorsunuz? Eğer birden fazla ürün aldıysam açıklayın lütfen neler almışım? Ayrıca ilk şikayetimi yazdığımda ürünüm 9 gündür kargoya verilmedi yazmışım fakat şikayetimden sonra da kargoya verilmedi. Müşteri temsilcisini tekrar aramak zorunda kaldım ve sonunda 13. gününde kargoya verildi. Yani elime 2 haftadan geç bir zamanda geçti. Bu firmanıza göre sadece BİRKAÇ GÜNLÜK(!) gecikme öyle mi?

  • Deveyuku.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimiz birden fazla ürün almıştır,diğer ürünün firmada da kalmaması nedeniyle teslimatında birkaç gün gecikme yaşanmıştır.Ürün müşterimize teslim edilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön