03 Mayıs 2013

Deveyuku.com Üründe Eksik Parça!

05/04/2013 de ilgili siteden Rowenta ru 305 süpürge aldım 1 ay öncesine kadar aynı süpürgeden tekrar almıştım. İkinci süpürge elime ulaştığında cihaz hakkında bilgi sahibi olmadığımdan ilk makinenin filtresinin eksik olduğunu gördüm. Firmaya daha sonraki günlerde mail gönderdim ve bugün (02/05/2013) te müşteri hizmetlerini aradım.


Mailin ellerine ulaşmadığını, gönderilen mailin görüntülenmesinin imkansız olduğunu, geç kalındığı için herhangi bir şey yapamayacaklarını, şikayet kaydı dahi alamayacaklarını ilettiler. Ben maile cevap döneceklerini sandığım için bekledim aksi halde zamanında başvuru gerçekleştirdim. Yardımınızı bekliyorum.

Çağrı 114 Okunma

Cevaplar

  • Deveyuku.com Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin, talep ettiği iki ürün eksiksiz birşekilde tarafına ulaştırılmıştır. Teşhir ve spot ürün satışı gerçekleştirmemekteyiz. Tüm müşterilerimize fabrika çıkışı ürünler sıfır ambalajında ulaşmaktadır. Eksik ve hasarlı ulaşan ürünler adına, kapıda kontrol edilmesi ve tutanaklaştırılması için gerekli talimatları sitemizin hemen,hemen her aşamasında belirtmekteyiz. Böyle bir tutanak ve müşterimizin belirttiği herhangi bir e-mail tarafımıza ulaşmamıştır.Müşterimiz tarafından, belirtilen süre dışında eksik talebinde bulunulmuştur.Bilginize arz ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön