16 Nisan 2013 #1744854

Deveyuku.com Problemli Ürün Gönderdiler Geri Almıyorlar!

02. 04. 2013 tarihinde vermiş olduğum siparişim 11. 04. 2013 tarihinde elime ulaştı. Ürünlerden bir tanesi de şarjli süpürgeydi. Görünüşte bir problem olmamasına rağmen ürünü denediğimizde çekim yapan üç kısmının sürekli düştüğünü gördük. Araya hafta sonunun girmesiyle 15. 04. 2013 tarihinde firmaya geri dönüş yaptığımızda kesinlikle değişim yapmayacaklarını ve ürünü servise götürmemiz gerektiğini söylediler.


Call-centerdaki M**adlı hanfendi hakarete varan konuşmalarıyla beni çileden çıkardı. Öncelikle kurumsal olarak çalışanları bir nezaket eğitimine tabi tutmaları gerektiğini düşünüyorum. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum yoksa tüm sosyal medyada bu durumu anlatacağım!

Seda 130 Okunma

Cevaplar

  • Deveyuku.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin D0A474C6 no lu siparişinde fabrikasyon bir sorun olduğunu belirtmesi üzerine; tutanaklaştırarak bize iade göndermesini ve değişim yapabileceğimizi aktardık.Ancak Değerli Müşterimiz, mesafeli satış sözleşmesini tek taraflı fesh edip uyum sağlamamıştır.Kendilerine yardımcı olmamızı reddettiler.ve ses kayıtların da bulundurduğumuzu şahsının tarafımıza hakaretleri üzerine 3 kez uyarı aldığını yinede konuşmasını devam ettirdiği için yardımcı olamayacağımızı bildirdik.Bilginize arz ederiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön