21 Şubat 2014 #2308569

Deveyuku.com Para İadesini Yapmıyorlar

20.01.2014 Tarihinde alışveriş yaptım. Ürün kullanılmış ve eksik parçalı geldi. İadesini yaptım. Para iadesini 01.02.2014 tarihinde yaptıklarını söylediler. Bugün 21.02.2014 ve hala kredi kartı detaylarım da iade görülmemekte banka ile görüştüm ilgili firmadan hiçbir iade yapılmamıştır dediler.


Deveyuku.com'u arıyorum telefonları açmıyorlar. Mesajlara maillere cevap vermiyorlar. Biz firma olarak iadeyi yaptık diyorlar başkada bir şeye karışmıyorlar. Bu nasıl ticaret anlayışı. Para iademi hiçbir şekilde alamıyorum. Banka kendilerine durumu iletti ama dönüş hiç olmadı. Nasıl bir iş bu? Yaptığım alışverişe ait ücretleri mecburen ödemek zorunda kaldım.

Firat 152 Okunma

Cevaplar

  • Firat25 Şubat 2014

    Banka ile yaptığım görüşmelerde sorunun sizden kaynaklandığını bildirdi. Siz firma olarak iadenizi teyit bile edemiyorsunuz. Acaba iade yapılmış mı yapılmamış mı bakamıyorsunuz bile. Ortada bir sıkıntı var sorun var gerçekleşmemiş bir iade işlemi var firmanın cevabı "ben iadeyi yaptım beni ilgilendirmez bankanızla görüşün" olmamalı. Çözüm sıfır. hiçbir şekilde sorunları çözemiyorsunuz.

  • Deveyuku.com Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimiz Fırat Bey'in iadesi 01.02.2014 tarihinde tarafımızca yapılmıştır. Ücretin hesapta görülmemesi vs durumlarda bankaya başvuru yapılmalıdır.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön