22 Şubat 2013 #1647446

Deveyuku.com Mahcup Olunca Telefonlara Yanıt Vermiyorlar!

Öncelikle bu siteden bir kez daha alışveriş yaptığımı ve siparişte ufak bir eksik ürünün ücret iadesini 1 ay süresince eposta yazışmaları ile aldığımı anımsayarak, bu sefer de ellerinde piyasanın altı diyebileceğimiz bir fiyattan ürünü stokta yokken listeleyen bu firmanın bu konuda aramam üzerine bana eposta ile denk seçenekler sunacaklarını söyledikleri, "madem öyle paramı iade etmelerini, benim tekrar sipariş vereceğimi" söylediğim zaman ise banka hesap numaramı istedikten sonra ertesi gün hiçbir şekilde telefonlarıma yanıt vermedikleri için hiç şaşırmadığımı belirtmek isterim. Yeni ürün listelemişler, ama sipariş değişikliği için yanıt bile vermiyorlar, niyet ortada.

Mete 139 Okunma

Cevaplar

  • Deveyuku.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Çağrı merkezimizde numara beğenerek yada müşteri seçerek çağrı karşılanması söz konusu değildir.Hatlarımızda bazen internet kaynaklı problemler yaşandığı zaman maalesef bu gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz.Müşterimize gerekli hassasiyet gösterilerek yardımcı olunmuştur. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla

  • Mete26 Şubat 2013

    16 Şubatta sipariş verdim, tarih 26 şubat oldu. 30 tl telefon masrafım oldu para iadesini "yapsınlar" diye. 10 gün geçmiş, hala ha bugün ha şimdi diyorlar. Olmaz böyle şey, para iadesinin yasal süresi bellidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön