11 Eylül 2013

Deveyuku.com Yanlış ürün Gönderimi!

Geçen hafta Cuma günü netten hızlı kargolu bir soba aldım. Hızlı kargo aynı gün kargoya verilmesi gerekirken 3 gün sonra kargoya verildi. Bu sırada açtığım talepler bilgi maillerine kesinlikle dönüş olmadı. Destek telefonlarını aradığımda 10-15 dakika sonra ya zaman atıyor. Ürün salı günü elime ulaştı.

Resimde siyah görünen soba gri ve eski olarak gelmiştir. Ayrıca soba demirleri boyası kalkmış kullanılmış gibi görünmektedir. Geldiği kutuda eski olarak gelmiştir. Kargoyu ben olsaydım almazdım, eşim aldığı için iade edemedim. Ürünü iade edeceğim fakat kimseye ulaşamıyorum.
Kredi kartı bilgisinden sonra SMS doğrulama gelmedi. Direk çekildi. Bu durumun giderilmesini talep ediyorum.

Ömer 104 Okunma

Cevaplar

  • Ömer02 Ekim 2013

    Merhaba, İlgili konu ile ilgili en 4-5 adet mesaj yazılmıştır. Ömer Aslan kullanıcısı mesajlarını inceleyebilirsiniz. Hepsine geçiştirici cevaplar verilmiştir. Son olarak ürün resimden farklı bir şekilde eski gibi geldi. üzerinde izler var. sıfır ürün kutusundan çıkışından belli olur. Telefonla durumu belirtmek için aradığımda 3-4 defa denedim. herbirinde 10-15 dakika üzeri bir zaman bekleyeceksiniz denmektedir. Ürünü geri göndermeye bile korkuyorum. Bu yüzden kimse mecbur kalmadan buradan alışveriş yapmasın. Ben vermiş olduğunuz hizmetten şikayetçiyim.

  • Deveyuku.com Temsilcisi02 Ekim 2013

    Merhaba, İlgili şikayetin sitemizde bir kaydını göremedik. Değerli Müşterimiz'den mümkünse, sipariş kodu veya fatura adı vs. rica etmekteyiz. Teşhir ürün gönderimi veya 2. el(kullanılmış) ürün gönderimi yapılmamaktadır.Saygılarımızla;

  • Ömer13 Eylül 2013

    Ürün farklı geldi iptal etmek için kimseye ulaşamıyorum. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmam ve zorunlu olmadıkça kimsenin alışveriş yapmasını önermem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön