16 Nisan 2013

Deveyuku.com Ürünün Sitede Tanıtılan Resmi İle Gelen Ürünün Alakası Yok!

Deveyuku.com'dan bir adet şarjlı süpürge aldım. Sitede görünen resim ile bana gelen ürünün alakası yoktu. Firmayı aradığımda sanki suçlu benmişim gibi agresif tavırlar içine girdiler. Daha sonra da minnet etmeyen tavırlarla ürünü iade et dediler. Ürünü iade ettikten bir süre sonra kargo bedelinin benden alındığını tespit ettim.

Gönderilen ürün ayıplı statüsünde olmasına rağmen, sitenin müşterisini yanlış yönlendirmesi (veya aldatması)'na rağmen kargo ücretini benden tahsil etmişler. Gelen ürünün resmi ve sitedeki resim elimde. Tüketici koruma kurumlarına şikayet etsem kesinlikle paramı alırım. Ancak 15 lira için uğraşmaya üşeniyorum. Sipariş verirken sadece ürünün ucuzluğuna bakmayın sadece.

Halil 100 Okunma

Cevaplar

  • Halil31 Mayıs 2013

    Firmanın sorunu çözmeye niyeti yok ki sipariş bilgisi yok yazmış. biz burada kısaca derdimizi anlatıyoruz, gereksiz ayrıntılarla konuyu boğmuyoruz. sitede kayıtlı mail adresi veya cep telefonu numarasından siparişime veya bana ulaşılması lazım. sonucun olumsuz olacağını bilmeme rağmen bir ihtimal diye sipariş bilgilerini yazıyorum. Sipariş Tarihi : 05.01.2013 22:53:09 Sipariş No : 84476E1C ürün adı:Black&Decker ADV1210 Şarjlı Süpürge.

  • Deveyuku.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    İlgili şikayetin herhangi bir bilgisi bulunmamaktadır( sipariş no, fatura adı, ürün adı) Sorunu çözebilmemiz adına bizimle bu bilgileri paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla

  • Halil20 Nisan 2013

    ŞİKAYETİN YAYINLANMASINSININÜZERİNDEN 1 HAFTA GEÇTİ, HALA ARAYAN SORAN YOK.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön