Deveyuku.com Ürünümün Ulaşmaması

Serhan K. |

10 nisanda aldığım ürünü her gün çeşitli bahanelerle göndermediler hala, bugün ayın 21 i! Yok tedarikçi firma göndermedi. Yok kırık çıktı geri gönderdik. Her gün başka bir bahane. Tüketici hakları mahkemesine başvuru yapacağım bugün! Art niyetli bunlar! Ha bir de bize, siparişinizden vazgeçin o zaman diye saygısızca bir cevap verdiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan K.
  28 Nisan
  14:39

  11 günlük uzun ve yorucu alışveriş süresince ürünün durumu ile ilgili 6 farklı hikaye(yalan) dinledim. Herkes bir önceki arkadaşının yanlış bilgilendirdiğini söyledi.10 gün içerisinde teslim edilmesi gereken ürün zamanında gelmedi. Ürün teslim edildiği sıralarda yaptığımız görüşmede bana tedarikçi firmanın kendilerine açıklama yapamadığını söylediler halbuki ürün teslim olmuş, ondan bile haberleri yok, teslim olmuş diyemediler. Ürün zamanında gelmemiş, hiçbir doğru açıklama yok ancak firma mağdur edebiyatı yapıyor. Konuşmalar kayıt altında ise hiçbir tehditvari konuşmamın olmadığı görülecektir. Bana ürün teslimini yapacaklarını taahhüt ettikleri tarih geçtikten sonra iptal edin dediler bu da firmanın mantalitesini ortaya sermektedir. İnsanları hikayeleri ile uyutmaya çalışanların yüksek sese maruz kalma sıklığı da bir hayli fazladır sanırım.

 • 22 Nisan
  15:33

  Deveyuku.com, satışa sunduğu ürünler için stok tutmamaktadır. Müşterileri tarafından sipariş edilen ürünler, ürünün üreticisi, distribütörü veya dağıtıcısından temin edilerek ulaştırılmaktadır. Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilerek sipariş iptal edilir. Müşterimiz Serhan Bey firmamızı arayıp çalışanlarımıza yüksek sesli ve tehdit içerikli konuşurken ürünü kardeşi Selçuk Kurşun teslim almıştır. Dolayısıyla çalışanlarımız ve firmamız ürünün teslim alındığından halde haberi olmayan müşterimiz tarafından haksızlığa uğramışlardır.