Deveyuku.com Ürünümü Göndermedi!

Ertuğrul K. |

28.12.2013 Tarihinde bir ürün sipariş ettim. Güya 5 iş günü içerisinde kargoya veriyorlarmış. Ürünüm bugün 10. gün olduğu halde hala elime geçmedi. Sipariş takibinde de kargo numarası falan yok. Ayrıca zorla düşürebildiğim telefon görüşmelerimde de sadece hikaye okuyorlar. Bugün tam 27 kere aradım fakat hiç telefonlara bakan yok.

Ürünü yollamıyorsanız iptal edip paramı geri verin diyeceğim ama muhatap bulamıyorum. İnternetten çok sayıda alış-veriş yaptım ama bu kadar kötü bir firma daha görmedim. Deveyuku.com'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 10 Ocak
    14:13

    Müşterimiz Ertuğrul Bey ile , 08.01.2014 tarihinde yapmış olduğumuz görüşme sonucunda kendisine ürün tedariği ile alakalı gerekli bilgiler aktarılmış ve kendisi ürün tedariği için 1 hafta daha bekleyebileceğini bildirmiştir, ayrıca mail üzerinden de müşterimizle görüşmeler yapılmış ve sipariş akibetiyle alakalı gerekli tüm bilgiler aktarılmıştır. Müşterimiz hatlarımızdaki yoğunluk sebebiyle tarafımıza ulaşamamış olabilir ancak telefonları açmamamak gibi bir durum çalışma prosedürlerimize aykırı bir davranış olması sebebiyle mümkünatı olmayan bir durumdur.

    Saygılarımızla.