06 Haziran 2014

Deveyuku.com Ürün Düzgün Paketlenmediği İçin Hasar Oluşmuş!

Sipariş Tarihi : 31.05.2014 ve CF427FC1 sipariş numaralı ürünlerim 05.06.2014 tarihinde elime geçti Simfer Dijital 4257 Midi Fırınım paketleme esnasında düzgün paketlenmemiş bunun o haldeki fotoğrafları var.

Düzgün paketlenmediği için açık olarak gözüken taraf da hasar oluşmuş anlaşmalı oldukları kargo şirketi Sürat Kargo getirdi ürünü ve geldiğinde kapıda ödeme olduğu için kargoyu getiren görevlilere paketi açayım ödemeyi öyle yapayım dedim onlarda bizim acelemiz var ödeme yapmıyorsanız şimdi alıp tekrar iade yapıyoruz dediler.

Deveyuku.com yetkilileri ise o anda açıp tutanak tutturmanız gerekirdi diyor. Şimdi deveyuku.com ve Sürat Kargo arasındaki anlaşmazlığın sorumlusu kim?

Yusuf 1.009 Okunma

Cevaplar

  • Deveyuku.com Temsilcisi09 Haziran 2014

    Sayın Yusuf K. , Konu ile ilgili kargodan tutanak tutturmanız gerekmektedir. Ezik, kırık veya sorunlu ürünler ile karşılaştığınızda ürün değişimi ve para iadesi talep edebilmeniz için Kargo paketini nasıl teslim almalısınız? Kargonuz size getirildiğinde paketin dışında hasar var ise kargo teslim alınmadan Kurye arkadaşımıza "Hasar Tespit Tutanağı" tutturulması gerekmektedir. Teslim alındıktan sonra paket içeriğini kontrol ediniz, eğer gözle görülen zarar ya da içten eksilme var ise Kurye arkadaşımıza "Durum Tespit Tutanağı" tutturunuz. "Hasar Tespit Tutanağı" ve/veya "Durum Tespit Tutanağı" olmayan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır ve konu ile alakalı kargoda hasar alabilecek her ürünümüzün üzerine ''Ürününüzü teslim almadan önce açıp kontrol ederek , hasarlı ise hasar raporu tutturunuz '' yazılı etiket yapıştırarak müşterilerimizi uyarmaktayız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön