Esin K. Teşekkür Mesajı

Neyse ki firma paramı geri ödedi. Sikayetvar.com sitesine teşekkür ederim

Deveyuku.com Siparişimi Göndermiyor.

Esin K. |

9 nisan 2014'te ısmarladığım Bosch el mikseri 1 ayı geçkin süredir elime ulaşmadı. 1.sinde sorduğumda kargoladık deyip kargo takip numarası verdiler, fakat o numara başka birinin siparişine ait çıktı. 2. ve 3.'sünde de kargoladık deyip sipariş numarası bile vermeden kargo şirketinden kendiniz sorun dediler. Tabi ki öle bir kargo yokmuş. Deveyuku.com'u şimdi arıyorum açmıyorlar. Artık kendileriyle mahkemede hesaplaşacağız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin K.
  16 Mayıs
  20:38

  Neyse ki firma paramı geri ödedi. Sikayetvar.com sitesine teşekkür ederim

 • 14 Mayıs
  10:43

  Deveyuku.com, satışa sunduğu ürünler için stok tutmamaktadır. Müşterileri tarafından sipariş edilen ürünler, ürünün üreticisi, distribütörü veya dağıtıcısından temin edilerek ulaştırılmaktadır. Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilerek sipariş iptal edilir.İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

 • Esin K.
  13 Mayıs
  16:59

  Bu gün firmayı aradım 42968AE1 sipariş numaralı gönderimin kargo takip numarasını istedim. Yine farklı birine ait kargo takip numarası verdiler. Bu numata yanlış diye geri dönüş yaptığımda biz öğrenip size geri döneriz dediler. Fakat yine arayan soran yok