Deveyuku.com Siparişimi Göndermedi.

Alpaslan A. |

Deveyuku.com den kapıda ödemeli (aynı gün kargo) yazan iki adet ürün siparişi yaptım. Ertesi gün telefonla durumu sormak için aradığımda İletişim olarak verdikleri telefon çalıyor ancak açılmıyor.

Gün içerisinde değişik zamanlarda 5 kez arama yaptım ancak telefon açılmadı. Ürün acil gerektiğinden aynı gün kargo logolu almıştım. Ürünü iptal etmek için mail yazdım. İnşallah göndermezler. Üçüne beşine bakmayıp başka yerden alacağım. Bu uyarılar inşallah Deveyuku.com a bir ders olur. Olmazsa zaten silinir gider.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  09:38

  Deveyuku.com, satışa sunduğu ürünler için stok tutmamaktadır. Müşterileri tarafından sipariş edilen ürünler, ürünün üreticisi, distribütörü veya dağıtıcısından temin edilerek ulaştırılmaktadır. Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilerek sipariş iptal edilir.İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

 • Alpaslan A.
  02 Mayıs
  01:06

  Üye olmadan alışveriş seçeneğini kullanarak alışveriş yaptım.
  Sipariş bilgileri
  Sipariş Tarihi : 30.04.2014 01:31:19 Sipariş No : 30547B92