09 Eylül 2013

Deveyuku.com Siparişim Tedarik Edilecek Dedi Yollamadı!

03.09.2013 tarihinde verdiğim 3C90C67D no.lu siparişim hakkında için defalarca telefondan Deveyuku.com'a ulaşmaya çalıştım, telefonla yanıt vermediler. Birkaç gün önce maille tedarik edeceklerini, ürünün ellerine ulaşmak üzere olduğunu söylediler.

Siparişimin durumunda bir değişiklik olmayınca, tekrar mail yazdım. 2 gündür yanıt yok. Siparişimin bir an önce eksiksiz ulaştırılmasını istiyorum. Saygılarımla.

Aytemiz 138 Okunma

Cevaplar

 • Deveyuku.com Temsilcisi28 Eylül 2013

  Merhaba, Müşterimizin vermiş olduğu Philips HP6578/10 SatinPerfect Işıklı Epilatör, Mini epilatör ve Işıklı cımbız siparişi firma tedariği beklenen bir üründü.. Müşteri isteği doğrultusunda iade işlemi 20/09 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

 • Aytemiz20 Eylül 2013

  iadem, 3 eylül'den beri yaptığım çene baskısı sonunda yapıldı. ama deveyükü.com da benim için bitti. böyle böyle yaparlarsa, daha çok müşteri kaybederler.

 • Aytemiz14 Eylül 2013

  bikaç tl ucuz olacak diye, sorumsuz firmaları tercih etmeyin. morhipo com'un birgün zararını görmedim. markafoni, limango bunlar da güvenilir. aman dikkat diyorum. bakalım para iademi ne zaman alıcam. aldığımda yazıcam buraya. zaten 1 hafta geçerse tüketici derneğindeyim. sikayetvar.com'a yanıt bile vermiyorlar zaten.

 • Aytemiz14 Eylül 2013

  Siparişimi iptal ettiler Para iadesini yapacaklarını söylediler. Herkes gibi bir ayda para iadesini bekleyemem. Çoğu firma aynı anda iade yapıyor. 1 haftayı geçerse tüketici hakem heyetine başvuracağım.

 • Aytemiz12 Eylül 2013

  Gördüğüm kadarıyla sikayetvar.com'u önemsedikleri yok. yanıt bile vermiyorlar. şikayet ettiğimi de belirttim kendilerine. tın... bir daha bikaç lira ucuz alacağım diye girmem bu siteye. aman aman!

 • Aytemiz12 Eylül 2013

  9 gün oldu. hala aynı cevap. "bekliyoruz"... bu yaklaşımı kabul etmiyorum. philips firması yollamadı henüz diyorlar.yollayamayacaklarsa para iademi istedim. yetti artık!

 • Aytemiz09 Eylül 2013

  Daha ucuz bir modelini önerdiler. Siparişimi hala beklediklerini söylediler. Kabul etmedim. Bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön