Deveyuku.com Farklı Renk Ürün Gönderdi.

Pınar Y. |

Bundan yaklaşık 1 ay önce Deveyükü.com sitesinde RUBENİS RVT -14 VANTİLATÖR aldım. Sitedeki konulan resim siyah-gri ve hatta ürün bilgisinde de özellikle siyah-gri yazmasına rağmen bana gönderilen ürün mor-gri... müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim ve hatta gönderilen kutunun üzerinde siyah-gri yazdığını ancak kutunun içinden mor renk çıktığını da bildirdim. ''Kutunun içine bakılmamıştır'' dediler döneceklerini söylediler ama asla dönüş yapılmadı.

Renk den çok müşteri memnuniyetinin hiçe sayılması beni üzdü. Benim bunları yazma amacım yaptıkları yanlışın farkına varmaları. Tabii varırlarsa..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar Y.
  11 Nisan
  17:19

  maalesef konuyla ilgili benle asla görüşme sağlanmamıştır... müşteri hizmetlerini arayan benim.şikayetimi dile getiren benim.asla beni aramadılar.asla yapılan yanlışı telafi etmek için uğraşmadılar.hiç de umurlarında olmadı.bu konuya ilgili artık burda nokta koyuyorum... benim bu platformu tercih etme nedenim ise; benim gibi internetten alışveriş yapanları siteyle ilgili bilgi sahibi yapmak.müşteri memnuniyetini önemsemeyen ilgisiz bir alışveriş sitesi...

 • Pınar Y.
  09 Nisan
  13:27

  konu hakkında görüşme benle sağlanmamıştır. ben müşteri hizmetlerini kendim aradığımda konuyu belirtmişimdir ve bana verilen cevap '' kutunun içine bakılmamıştır. o yüzden yanlışlık olmuştur. konuyla ilgili sizlere dönüş yapacağız '' ama ne arayan ne soran oldu ? soruyorum ne zamn benle görüşme sağlamışar bu kadar da olmaz yani ! azcık dürüst olun lütfen.. ayrıca renk konusu sitedeki üründe yalnızca siyah-gri olarak görülmektedir zaten renk seçeneği vermiyor. soruyorum o halde ben nerden bilebilirim farklı renklerin olduğunu.. bana yapılan yanlışkıl başkalarına da yapılmasın madem farklı renkleri olan ürünlere her sitede olduğu gibi renk katogorisi eklesinler... hiç değilse dürüst olmalarını beklerdim...yazık...

 • 08 Nisan
  17:40

  Müşterimiz Pınar Hanım ile konu hakkında görüşme sağlanmıştır.
  Renk konusunda ürünlerimiz görseline göre değişiklik gösterebilir.Bununla ilgili sitemizde de belirttiğimiz gibi not kısmına mutlaka renk belirtilmelidir. Renk belirtilmediği takdirde stokta olan renk gönderilir ancak müşterilerimiz \'Not Ekle\' kısmına istediği renkleri belirtirlerse 3-5 iş günü içerisinde istenilen renk tedarik edilip müşterimize ulaştırılır.


  Saygılarımızla