Deveyuku.com Eksik Ürün Gönderdi!

İbrahim S. |

Deveyuku.com sitesinden 1 adet mini uydu alıcısı sipariş ettim. Sipariş geldikten birkaç gün sonra ürünü açma fırsatım oldu. Ürünün kutusunu açtığımda eksik parça var adlı bir notla karşılaştım ve uydu alıcısının kumandasının olmadığını ve alıcı göz adlı parçanın arka kapağının olmadığını fark ettim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün ve notun fotoğrafını yollamamı istediler yolladım. Yaklaşık 3 haftadır ürün gönderilecek diye oyaladılar. Bugün tekrar aradığımda ürünü yüklenici firmadan talep ettiklerini söylüyorlar. Böyle bir e-ticaret sitesi görmedim şimdiye kadar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim S.
  04 Kasım
  20:10

  Kapalı kutunun içinde eksik parça olması ve kutunun içinde eksik parça olduğuna dair bi notun olması deve yükünün hatasıdır.

 • 04 Kasım
  12:04


  Ürünlerimiz üretici firmalarından kapalı kutu olarak temin edilmektedir. Ürünlerle ilgili problem olduğunda müşterimizle görüşme sağlandıktan sonra üretici firmasından temin edilmeye çalışılarak satış sonra hizmet vermekteyiz. Bazı firmalarda parça temin süresi uzayabiliyor. Gecikmenin deveyükü firmasıyla ilgisi yoktur.