25 Nisan 2013

Deveyuku.com Açık Paket!

26578E1D sipariş nosu ile cep telefonu satın aldım. Gelen kargoda telefon orijinal kutusunda gelmedi, kutu açılmış ve bandrolu tahrip olmuştu. Bunun üzerine teslim almayıp iade ettim. Arayan firma yetkilisi, imei numarasını kontrol etmek için kendilerinin açtığını söyledi.

Ben orijinal kutusunda, açılmamış isteğimi iletince kabul etmediler. Aynı kutuyu bana geri gönderdiler. İade kabul etmiyorlar. Kutusu açık gelen bir cihaz her anlama gelir.

İsmail 100 Okunma

Cevaplar

  • İsmail28 Mayıs 2013

    Sayın Deveyükü yetkilisi. Tedarikçiniz nasıl bir firma ki ondan temin ettiğiniz bir telefonun imei numarasını neden kontrol etmek ihtiyacı hissediyorsunuz. Bu nokta biraz şüpheli duruyor.

  • Deveyuku.com Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sipariş No : 14866/26578E1D ilgili sipariş üzerine talep etmiş olduğu cep telefonu, müşterimize sıfır ambalajında gönderilmiştir.Fakat elektronik ürün stoğu tutmamaktayız ve sipariş üzerine dağıtıcısındn(tedarikçimiz'den) temin etmiş olduğumuz bu ürün (imei numarası uyum sağlaması adına)kontrol edilmeden tarafımıza cıkış sağlanmamaktadır. Bu durum müşterimiz için bir dejavantaj olamaz.Tamamen güvenliği acısından yapılan bir işlemdir. Bu hususları kabul ederek(mesafeli satış sözleşmesini öne sürerekten) Değerli Müşterimizin yapmış olduğu iddayı kabullenmiyoruz. Bilginize arz ederiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön