15 Nisan 2013

Deveyuku.com %100 Güvensiz Alışveriş Sitesi!

Deveyuku.com adlı siteden aynı anda iki sipariş verdim. İki sipariş birlikte faturalanmış. Ancak bir ürün bana geldi. Gelen ürünü getiren kargoda ikinci kata kadar çıkarmayıp yolun ortasında ürünü teslim etti. Üstelik de bu duruma karşı çıktığımda demediğini bırakmadı.

Hemen müşteri hizmetlerini aradım M**** hanımla görüştüm. Özür diledi gelmeyen ürününde yarın başka bir kargo ile göndereceklerini söyledi. 9-10-11 nisanda ilgili firmaya attığım maillere cevap gelmedi.

Ürün hala gelmediği gibi yaptığım yazışmalarda şimdiye kadar kimse bana anlaşılır bir bilgi de vermedi. 1 alışveriş yaptım ve hala uğraşıyorum. Benim için %100 güvensiz bir site. Buradan alışveriş yaparken bir daha düşünün derim.

Aziz 94 Okunma

Cevaplar

  • Deveyuku.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Öncellikle müşterimizden bu durum için özür diliyoruz,fakat ürün gönderimleri müşterimizinde belirttiği şekilde kargo şirketi tarafından gerçekleşmektedir.Bununla ilgili tüm şikayet vs gibi hususlar ilgili mercilere iletilmiştir.Bunun üzerine çalıştığımız kargo şirketi değiştirilmiştir. Bilginize arz ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön