05 Şubat 2014

Desa'dan Aldığım Süet Botun Tekinde 25 Günde Tüylenme Oldu.

Desa Kentpark (Ankara) AVM mağazasından satın almış olduğum süet botumu 25 gün içinde 3 ya da 4 kez giydikten sonra sadece sağ tekinde tüylenme oldu ve diğer tekine göre farklı bir görünüm oluştu. Ürünü incelediler, sözde bakım yapıp aynı şekilde geri gönderdiler; tarafımdan kabul edilmeyince ikinci kez incelemeye gönderdiler.

İnceleme sonucu trajikomik; “… satın alınması ve bize gelmesi süresinde temizleme koşulları ve kullanıma bağlı deformasyon …” . Süre 25 gün; tüylenme ve deformasyon sadece bir tekinde. DESA ürünlerini satın almadan önce 2-3 kez düşünün derim; ben bir daha kapısından girmeyeceğim. Ürünü satın aldığım tarih 01/12/2013. İlk geri götürme tarihi 05/01/2014.

Hakan 60 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 09 Şubat 2014

    Ürünü satın aldığım tarihle iade ettiğim tarih arasında 25 gün var ve sadece bir tekinde tüylenme olmuştur. Çok şükür iki ayağımı da kullanabilmekteyim. Tüylenmeye yok etmek için ürün daha kötü bir duruma gelmiştir. Bu haliyle de kullanmak mümkün değildir. Kanuni haklarımı sonuna kadar kullanmaya çalışacağım.

  • Hakan 09 Şubat 2014

    Desa firması kurumsal olarak imza atmaktan imtina ettiği sadece bir firma kaşesi içeren traji komik yazıyı ürünle göndermiştir. Hala kullanıma bağlı demektedirler; 25 günde iade edilen bir ürünün sadece bir tekinde nasıl kullanıma bağlı bozulma olur.

  • Desa Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Merhaba; Üründe tarafımızdan inceleme yapılmış olup, konu hakkında müşterimize yazılı bir açıklama gönderimi sağlanmıştır. Üründe kullanıma bağlı olarak tüylenmenin meydana geldiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızl Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön