Desa'dan Aldığım Sırt Çantasında Sökülme Meydana Geldi!

Hatice Ş. |

2010'da Desa Nişantaşı Samsonite markalı seyahat sırt çantası aldım. Satış sırasında 5 yıl garantili olduğu ve sonrası için üründe hata olması sonucu tamiri tarafımızdan yapılacağı söylendi. 2010'dan bu yana toplamda 10 defa geçmeyecek kadar kullanım olmuştur. Üründe fermuar ile kumaş bağlayan bölümde sökülme meydana geldi.

15.11.2013 tarihinde Desa Nişantaşı tamir amaçlı götürdüğümde ürünlerinin 2 yıl garantili olduğu ve tamiri yapılamayacağı söylendi. Satış sırasında 5 yıl garantili olduğunu söylediğimde satış elemanın bilgi eksikliği olduğu söylendi. Müşteri memnuniyetinize bu tavrınızla devamlılığını sağlayacağına inanıyorsanız sorunun en kısa zamanda çözülmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Düğme - Fermuar - Toka Deri Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  16:56

  Sayın Yetkili

  Merhaba;

  Müşterimiz incelenmek üzere Nişantaşı mağazamıza ilgili ürünü bırakacaktır. Müşterimize teknik tadilatın mümkün olması durumunda yardımcı olunacaktır.

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Hatice Ş.
  22 Kasım
  10:42

  Şikayetim üzerinden 1 hafta geçti. Yetkililerden henüz cevap gelmedi. DESA ve Samsonite markasının gerçek kalitesi ürününe satana kadar sonrası umursamazlık devam ediyor. Bir daha DESA firmasından alışveriş yapılmayacaktır.

 • Hatice Ş.
  19 Kasım
  17:17

  Şikayetimin üzerinden 2 iş günü geçmesi üzerine DESA firması konuyla ilgilenmemiştir.