15 Mayıs 2014

Desa'dan Aldığım Montta Aşırı Kırışma Oldu.

Samsun Lovelet Desa mağazasından aldığım deri montun birkaç kez giydikten sonra kol derilerinin birinde aşırı kırışma olduğunu fark ettik. Mağazaya getirdik ve burada da bize kestikleri faturanın erkek deri mont yerine, bayan deri elbise olarak kestiklerini gördük. Mağaza müdürü bunun önceki çalışan elemanın hatası olduğunu, sorun onlardan kaynaklı olduğu için düzeltileceğini söyledi ve ürünü incelemeye gönderdi.

Fakat ürün hiçbir şey yapılmadan geri geldi. Deride bir sıkıntı yok denilmiş uzmanlar tarafından nasıl uzmansa deriden anlamayan bile farkı görebilirken uzman nasıl baktı acaba! Ürünün arkasında kesinlikle durmuyorlar. Satana kadar herşey!

Adem 433 Okunma

Cevaplar

 • Desa Temsilcisi11 Haziran 2014

  Sayın İlgili Merhaba; Daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere; yapılan inceleme sonucunda ; ürünün derisinde üretimden kaynaklanan bir hatanın bulunmadığı, kullanıma bağlı kırışmaların meydana geldiği tespit edilmiştir. Ürün değişim veya iadesinin mümkün olmadığını tekrar bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Adem09 Haziran 2014

  bu nasıl firma ürününe sahip çıkmıyor ayrıca mesaja cvp vermiyorlar YAZIKLAR OLSUN......

 • Adem16 Mayıs 2014

  mrb ürüne hiç bir bakım yapılmamıştır gönderdiğim gibi geri geldi lütfen biraz dürüst olun ürünüzün arkasında durunuz samsun lovelet deki mağaza müdürünüzde göndermeden önce ve sonra ürünün fotoları çekti arayıp bilgi alınız.birde fatura hakkında cevap vermemişsiniz?

 • Desa Temsilcisi16 Mayıs 2014

  Sayın İlgili Merhaba; Ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ; ürünün derisinde üretimden kaynaklanan bir hatanın bulunmadığı, kullanıma bağlı kırışmaların meydana geldiği tespit edilmiş olup, ütü bakımının yapılarak mağazamıza gönderildiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön