Desa'dan Aldığım Montta Aşırı Kırışma Oldu.

Adem K. |

Samsun Lovelet Desa mağazasından aldığım deri montun birkaç kez giydikten sonra kol derilerinin birinde aşırı kırışma olduğunu fark ettik. Mağazaya getirdik ve burada da bize kestikleri faturanın erkek deri mont yerine, bayan deri elbise olarak kestiklerini gördük. Mağaza müdürü bunun önceki çalışan elemanın hatası olduğunu, sorun onlardan kaynaklı olduğu için düzeltileceğini söyledi ve ürünü incelemeye gönderdi.

Fakat ürün hiçbir şey yapılmadan geri geldi. Deride bir sıkıntı yok denilmiş uzmanlar tarafından nasıl uzmansa deriden anlamayan bile farkı görebilirken uzman nasıl baktı acaba! Ürünün arkasında kesinlikle durmuyorlar. Satana kadar herşey!

Etiketler :

Bayi Personel Deri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  13:30

  Sayın İlgili

  Merhaba;

  Daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere; yapılan inceleme sonucunda ; ürünün derisinde üretimden kaynaklanan bir hatanın bulunmadığı, kullanıma bağlı kırışmaların meydana geldiği tespit edilmiştir.

  Ürün değişim veya iadesinin mümkün olmadığını tekrar bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Adem K.
  09 Haziran
  20:07

  bu nasıl firma ürününe sahip çıkmıyor ayrıca mesaja cvp vermiyorlar YAZIKLAR OLSUN......

 • Adem K.
  16 Mayıs
  21:30

  mrb ürüne hiç bir bakım yapılmamıştır gönderdiğim gibi geri geldi lütfen biraz dürüst olun ürünüzün arkasında durunuz samsun lovelet deki mağaza müdürünüzde göndermeden önce ve sonra ürünün fotoları çekti arayıp bilgi alınız.birde fatura hakkında cevap vermemişsiniz?

 • 16 Mayıs
  16:37

  Sayın İlgili

  Merhaba;

  Ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek değerlendirilmiştir.

  Yapılan inceleme sonucunda ; ürünün derisinde üretimden kaynaklanan bir hatanın bulunmadığı, kullanıma bağlı kırışmaların meydana geldiği tespit edilmiş olup, ütü bakımının yapılarak mağazamıza gönderildiğini bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Desa Deri A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi