13 Eylül 2013

Desa'dan Aldığım Çizmenin Deri Kısmı Yırtıldı!

16.02.13 tarihinde Desa Star City mağazasından aldığım yağmur çizmesinin, henüz ilk giymemde üst bölümünde bulunan suni deri kısmı yırtıldı. 09.03.13 tarihinde tamir için ilettim.

Yaklaşık 3 ay sonrasında benim mağazayı aramam üzerine, çizmenin fabrikaya gönderildiği ancak herhangi bir işlem yapılmadı ve tekrar gönderileceği bilgisi verildi. Geçen 2 aylık süreç sonrası, bu hafta başında mağaza tarafından arandım ve çizmelerimin mağazada olduğu ama yine bir işlem yapılmadığı bildirildi ve Müşteri Hizmetlerine yönlendirildim. Müşteri Hizmetleri'nden sorunun kullanıcı kaynaklı olduğu belirtildi.

Henüz hiç giyilmemiş bir çizme ve yırtılıyor. Bu sorun nasıl kullanıcı kaynaklı olur anlamıyorum ve çözüm istiyorum.

Gülden 78 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Ürün kayıtlarınız yöneticilerimiz tarafından tekrar incelenip değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda, üründe üretimden kaynaklanan bir problemin bulunmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenle değişim konusunda tarafınıza yardımcı olmayacağımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Gülden18 Eylül 2013

    Müşteri Hizmetleri yaklaşımı hiçbir şekilde çözüme yönelik değil. Tam 5-6 ay boyunca cevap alabilmek için ben uğraştım,siz aramadığınız sürece cevap gelmiyor. Bu kadar bekletilme bile Tüketici Haklarına aykırı iken hala kabullenmeme yoluna gidiyorlar. Tüketiciyi ciddiye almıyorlar, hala şikayetime cevap gelmedi. Malzeme kalitesizliğinden kaynaklı problemleri bile kullanıcı kaynaklı diyerek kabul etmiyorlar. Ayrıca Müşteri Hizmetleri hiç bir ürünü kendileri üretmediğini fason ürettirdiklerini açıkça söyleyebiliyor. Karşınızda kurumsal bir şirket var zannederken, aslında ne kadar amatör bir şirket olduğunu maalesef ki görebiliyorsunuz. Bir daha Desa'dan bir alışveriş yapacağımı zannetmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön