10 Şubat 2014

Desa'dan Aldığım Çantanın Rengi Soldu

Bursa Anatolium Desa mağazasından aldığım çantanın belli bir bölgesinin ağarma yapması sebebi ile incelenmek için mağazaya teslim ettim. İlk olarak çantayı almaya gittiğim de çantanın önemsiz bir şekilde saklandığını, kimliği belirsiz bir poşetten çıkarılarak bu mu? İfadesi kullanılarak çanta gösterildi.

Çanta ilk geldiğinde derinin modeli böyle ifadesi kullanılarak geri geldi. Kabul etmeyerek tekrar gönderilmesini ve diğer bölgelerin neden ağarmadığının sorulmasını istedim. İkinci gelişinde ise buna yapacak bir şey yok ifadesi kullanıldı. Konu hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum.

Osman 60 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sayın İlgili Merhaba; Ürün kayıtları ürün uzmanlarımız tarafından incelenerek bir kez daha değerlendirilmiştir. Ancak; yapılan inceleme sonucunda ürünün derisinde üretim hatası bulunmadığını, kullanım koşullarına bağlı olarak deride deformasyonun meydana geldiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Osman13 Şubat 2014

    Personel tekrar gönderdi ama yapacağım bir şey yok diyerek. Bir daha da ben ve çevremde ki kimse Desa'dan alışveriş yapmayacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön