13 Haziran 2014

Desa'dan Aldığım Ürünün Derileri Pul Pul Dökülüyor

Desa'dan aldığım ve sadece 1 ay kullandığım sağ ayakkabının ucunda bulunan deri kısımları pul dökülmeye başladı hatta döküldü. Diğer sol tarafta aynı şekilde deforme olmaya başladı. Aynı zamanda ayakkabının içinde sağı-soluda garip bir şekilde renk atmaya başladı. 3 çift ayakkabı ve sürekli kapalı alanda kullanmama rağmen böyle şok edici bir durumla karşılaştım.


Bende büyük bir marka olmasının verdiği güvenle firmaya ürünü gönderdim kullanıcı hatası diye saçma bir durumla karşı karşıya kaldım. Hem markasına hemde ürünlerine güvenerek yaptığım alışveriş tam bir fiyaskoyla sonuçlandı. Mağaza müdürü dahi üretim hatası derken. Fotoğrafı ek'te birde siz görün karar verin.

Ömercan 469 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi17 Haziran 2014

    Sayın İlgili Merhaba; Ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek bir kez daha değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının bulunmadığını, ürünün ön deri kısımlarında çarpma ve sürtünme sonucu deformasyonun meydana geldiği tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Ömercan16 Haziran 2014

    mağaza müdüründen çalışanlara kadar bana hak veren bir firmanın geri dönüşü acaba nasıl olacak ??

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön