16 Kasım 2013 #2118348

Desa'dan Aldığım Sırt Çantasında Sökülme Meydana Geldi!

2010'da Desa Nişantaşı Samsonite markalı seyahat sırt çantası aldım. Satış sırasında 5 yıl garantili olduğu ve sonrası için üründe hata olması sonucu tamiri tarafımızdan yapılacağı söylendi. 2010'dan bu yana toplamda 10 defa geçmeyecek kadar kullanım olmuştur. Üründe fermuar ile kumaş bağlayan bölümde sökülme meydana geldi.


15.11.2013 tarihinde Desa Nişantaşı tamir amaçlı götürdüğümde ürünlerinin 2 yıl garantili olduğu ve tamiri yapılamayacağı söylendi. Satış sırasında 5 yıl garantili olduğunu söylediğimde satış elemanın bilgi eksikliği olduğu söylendi. Müşteri memnuniyetinize bu tavrınızla devamlılığını sağlayacağına inanıyorsanız sorunun en kısa zamanda çözülmesini rica ediyorum.

Hatice 122 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi25 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Merhaba; Müşterimiz incelenmek üzere Nişantaşı mağazamıza ilgili ürünü bırakacaktır. Müşterimize teknik tadilatın mümkün olması durumunda yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Hatice22 Kasım 2013

    Şikayetim üzerinden 1 hafta geçti. Yetkililerden henüz cevap gelmedi. DESA ve Samsonite markasının gerçek kalitesi ürününe satana kadar sonrası umursamazlık devam ediyor. Bir daha DESA firmasından alışveriş yapılmayacaktır.

  • Hatice19 Kasım 2013

    Şikayetimin üzerinden 2 iş günü geçmesi üzerine DESA firması konuyla ilgilenmemiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön