28 Ocak 2014 #2260205

Desa'dan Aldığım Çizmenin Önünde Katlanma Oldu

2013 yılında aldığım ancak 2-3 kez giydiğim çizmenin önündeki katlanmanın hem kötü bir görüntü vermesi hem de ayağımı rahatsız etmesi üzerine Natilius Desa'ya götürdüm. Geçen sene almış olduğum çizmenin faturasını ibraz edemediğim için çizmem hakkında hiçbir işlem yapılmadı. Bunun üzerine Halkla ilişkilerden S*** Hanım ile görüştüm.


Geçen yılki faturayı saklamanın zorluğundan bahsederek kendi firmanıza ait bir ürünün neredeyse giyilmeden oluşan ayıbına sahip çıkmalarının basiretli bir tüccar olarak gerekli olduğunu söylememe rağmen kendilerine ait ürünün ayıbını faturayı bahane ederek reddettiler. Sadece satmaya yönelik, müşteri memnuniyetini umursamayan firmayı kınıyorum.

Filiz 48 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Merhaba; Konu hakkında müşterimize telefon ile detaylı açıklamada bulunulmuştur.Yürüyüş hareket noktalarında meydana gelen kırışma üretim hatası olarak değerlendirilememektedir. Talep edildiği taktirde fatura ibrazı gerekmeksizin; müşteri memnuniyeti politikamız yönünde ütü bakım servisi verebilmekteyiz. Değişim talebinin değerlendirilmesi için fatura ibrazının gerekliliğini bir kez daha bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri ilişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön