11 Şubat 2014 #2288323

Desa'dan Aldığım Çanta Kısa Sürede Deforme Oldu

2 yıl garantili evrak çantam kısa sürede birçok yerinden deforme oldu. Ürün incelemeye alındı ve 21 iş günü içinde bana geri dönüleceği bilgisi verildi. 21 iş günü dolmasına rağmen aranmadığım için hem mağaza müdürü ile hem de Müşteri Hizmetleri ile görüştüm ve geri dönecekleri belirttiler. Bir hafta sonra tekrar aradım.


Öncelikle soruyorum tamir süresi kaç iş günüdür? Çünkü 2. görüşmede 21 den 30 güne çıktı ve faturaların arkasında bu konuyla ilgili bilginin olduğu söylendi ki yok. 30 günü de geçti. Çantanın inceleme süresi ile ilgili durumun dışında mağaza müdürü ve müşteri temsilcisinin yapıcı olmayan tutumları ve sorularıma cevap alamayışım beni gerçekten çok şaşırttığını belirtmek isterim.

Seher 167 Okunma

Cevaplar

  • Seher14 Şubat 2014

    Öncelikle gene sorduğum sorulara cevap alamadığımı belirtmek isterim. Tamir süresiyle ilgili sizden net yazılı bir bilgi talep ediyorum. Yasal haklarla ilgili sorunlarda da özür dilemenin bir çözüm olduğunu düşünmüyorum.

  • Desa Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın İlgili Merhaba; 26.05.2013 tarihinde satın alınan ilgili ürünün tamiri yapılarak, 04.02.2014 tarihide mağazamıza gönderimi sağlanmıştır. Geciken süreden dolayı özür dileriz. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön