23 Ocak 2014 #2253060

Desa'dan Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu

İstanbul Metrocity alışveriş merkezinden aldığım ayakkabıyı en fazla 5 kere giydikten sonra sol tarafında bir açılma oldu. Bende Eskişehir Espark'taki şubeden ana bayiye gönderilip değiştirilmesi şeklinde talepte bulundum. Yaklaşık 1 ay bekledikten sonra ayakkabının açılan yeri yapıştırılmış şekilde geri gönderilmiş.


Ayrıca kargoya nasıl bir şekilde koydularsa ayakkabının içi dışına çıkmış. Bu sebepten dolayı bir daha Desa'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Bir dünya para verip rezil oluyoruz. Ayakkabıyı kabul etmeyip geri gönderdim. Eğer bu sefer de değiştirilmezse yine ayakkabıyı almayacağım. Desa'ya benden hediye olsun. Bir daha da alışveriş yapmam.

B.cemre 71 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan tekrar incelenip değerlendirilmiştir. Yapılan değerlendirme sonucunda; ürünün tadilatının tarafımızdan yapıldığı ve ürünün mağazaya teslim edildiği gibi gönderildiği, ürüne herhangi bir deformasyonun verilmediği tespit edilmiştir. Bu nedenle ürün değişimi konusunda tarafınıza yardımcı olamayacağımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

  • B.cemre31 Ocak 2014

    bu sene içinde değişim yaparsınız inşallah. Bu ne ya!!! Resimlerini yolladılar ayakkabının hala bir haber yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön