27 Ağustos 2013 #1977625

Desa Yaz Ayları Bitti Ürün İncelemesi Bitmedi!

Temmuz ayında Eskişehir'den 159 TL'ye ayakkabı aldım. Hayatta ayakkabıya bu kadar para vermem ama Desa kalitesi diyerek kendimi şımarttım ancak ikinci giyişte ayakkabı yırtıldı. Ürün mağaza aracılığıyla genel merkeze gönderildi.


Genel merkezin teslim aldığı tarih 2 Ağustos. Tamam yasal sürenin bitmesine 5 gün var ama insaf besbelli defolu satılan ayakkabı, araba değil. Yaz bitti Desa ürün inceliyor ya ayakkabı daha sıfır kokuyor.


Sezonu geçen bozuk ürünü tamirle bana göndermesinler. Yeterince pişmanım zaten bir de sinir harbi yaşamak istemiyorum. Para iade edilene kadar her yasal yolu deneyeceğim. Bir de cevap yazarken şablon cevap yazmayın lütfen. Ciddiye alınmadığım fikrimi onaylamış olmayın.

Engin 99 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi10 Eylül 2013

    mERHABA; İlgili ürün 09.09.2013 tarihinde müşterimizin adresine kargo ile gönderilmiştir. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Engin29 Ağustos 2013

    Lütfen destek olun.Biz tüketicileri kaz sanmasınlar.Herkesin başına gelebilir.

  • Engin29 Ağustos 2013

    iki gün önce mesaj firmaya iletilmiş ancak arayan olmadı. Bugün 28. gün ürün incelemesi tamamlanmış(yasal süre 30 gün).Tamir edeceklermiş.Yırtık ayakkabıyı ben de tamir ettirebilirdim.28 günde bunu mu akıl etmişler.Ya kabul edin bir ayakkabı ikinci giyişte yırtılıyorsa üretim hatası vardır.Ve ben bu kadar para saydığım ayakkabıyı tamirli şekilde istemiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön