06 Nisan 2013 #1727700

Desa Ürününe Sahip Çıkmaması!

15/10/2012 tarihinde son derece kullanışlı görünen ARMY kadın ayakkabısı aldım ancak sağ tekinde küçük parmağımın üzerinde oluşan hassasiyet 3/11/2012, 23/11/2012 tarihinde mağazaya götürdüm.


Ancak sorun giderilemedi incelenmesi isteğiyle iki kez merkeze gönderildi gelen cevap o güne kadar hiç ayakkabı giymemiş birine verilecek cevaptı, 'sayın desa yetkilileri, ürünlerinize sahip çıkın ben o parayla fakir olmam ama sizin kapınızın önünden de bir daha geçmem.

Sema 48 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi12 Nisan 2013

    ayın Yetkili; İlgili ürün kayıtları tarafımızdan incelenerek değerlendirilmiştir. Tüm ürünlerimiz gibi ayakkabılarımız da servis verilerek satılan ürünlerdir. Bu nedenle servis esnasında ayakkabılarda rahatsızlık verecek bir kalıp hatası hissedilebilecek bir durumdur. Ürünün rahatlığı, ayakkabının kalıbı ile ayak arasındaki uyuma bağlı olabilecek bir durumdur. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur ve kalıp hatası olmadığı, üründe ayağı rahatsız etmeye ve parmak kısmında hassasiyet oluşturmaya sebep olabilecek yanlış bir materyalin kullanılmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön