03 Nisan 2013 #1722521

Desa Ürününe Sahip Çıkmaması!

Yaklaşık 2 ay önce indirimden satın aldığım 140-tl değerindeki çantanın , yaklaşık 1 ay sonra sap kısmında küçük yırtılmalar oluşması dolayısıyla Desa Profilo mağazasına çantanın tamir olması için geri götürdüm. Yaklaşık 2 hafta sonra tamir olup geri vereceklerini söylemelerine rağmen 1 ay sonra çantama ulaşabildim üstelik tamir olmadan geri gelmişti.


Bu duruma istinaden neden tamir olmadığını sorduğumda çantanın deri olmamasından ötürü tamir olmadığını ve yapabilecekleri birşeyin olmadığını söylediler. Yaklaşık bir aydır hem çantamı alıkoyulması hem de tamir olacağına dair teminat vermelerine rağmen tamir olmadan geri gelmesi bir tüketici olarak mağdur olmama sebep olmuştur.

Betül 52 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili ; Yapılan inceleme sonucunda üründe kullanım koşullarına bağlı olarak deformasyonun tespit edildiği kaydı görülmektedir. Talep ettiğiniz taktirde ürünü tekrar incelenmek üzere tarafımıza gönderebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Konu tarafımızdan bir kez daha değerlendirilecektir. Saygılarımızla Desa Deri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön