15 Mart 2013 #1687674

Desa Ürün İnceleme ve Tamir Fişinin Akıbetinin Bildirilememesi!

14.12.2012 tarihinde 560608 nolu faturayla Bursa Anatolium Desa mağazasından aldığım 2010033335002 kodlu Erkek ayakkabı tabanı aşırı eridiği için Şubat ayında mağazaya iletilmiştir. 484593 nolu Ürün İnceleme ve Tamir Fişi düzenlenerek ayakkabı mağazaya bırakılmıştır. Bu tarihten itibaren cevap alınamamıştır.


Satışı yapan mağazanın fatura üzerindeki telefon numarası arandığında numaranın artık kullanılmadığı mesajı alınmaktadır. Kışlık bir ayakkabı ihtiyaçtan alındığını, ilk baharın başladığını belirtmek isterim. Benim ayakkabımın akıbeti nedir? Tabanı yumuşak yapılacak diye yanlış malzeme kullanıldı ise yerine taş gibi bir malzeme koyarsanız benim deneyip beğenerek aldığım ürün ne olacak?

Önder 193 Okunma

Cevaplar

 • Önder10 Kasım 2014

  Bayramdan önce eniştemle Korupark AVM'de dolaşıyorduk. Ayakkabı alacaktı. Desa mağazasına girerken durdurdum. Aman enişte ürünlerinin arkasında durmazlar bedava da olsa alma dedim. Eh başarılar DESA demek için tesadüfen bu şikayetimi gördüğüm için paylaşayım dedim. Eee ne demişler memnun olmayan kişi memnuniyesizliğini 100 kişiye anlatır 10'u dinlermiş. Anlatmaya devam, anlattığım kişi sayısında 1000'i geçmişimdir.

 • Önder02 Nisan 2013

  2 ay içinde nasıl kullanmış olabilirim ki deforme etmişim? Bu yorumu neye göre yaptınız? O zaman neden tabanın topuk kısmını kesip sert ve farklı malzeme kullandınız? Orjinalliği değişmedi mi diyorsunuz? Bu sizin eksikliğiniz, hatanız ve zayıflığınız olmadığını kabul etmiyor musunuz? Bu nedenle mi web sitenizde şikayet yazılacak bir yer yok, yada mağazalarda şikayet formu yok, yada yönetime ulaşılabilecek bir numara yok? Desa'nın üst yönetmi bu şikayeti görüyorsa ve bu cevabı vermenize müsade ediyorsa bir marka daha kayacaktır yakında diyorum. Benim kaybedeceğim bir ayakkabı parası. Desa ne kaybetti bilmiyorsa yazık

 • Desa Temsilcisi28 Mart 2013

  Sayın İlgili; Üründe kullanıma bağlı deformasyonun meydana geldiğini ve tarafımızdan en uygun tadilatın yapıldığını ve tadilat sonrasında ayağı rahatsız etmeye sebep olabilecek bir malzeme kullanılmadığını bilgilerinize sunarız. Ürün değişim veya iadesinin mümkün olmadığını bildirmek isteriz. Saygılarımızla

 • Önder27 Mart 2013

  İade talebim için geri dönüş yapılacak mı?

 • Önder22 Mart 2013

  Bugün mağazadan ayakkabıyı aldım. Tabandaki topuk kısmı kesilmiş, farklı bir malzemeden sert bir malzeme konmuştur. Ayakkabıyı denedim ve beğenerek aldığım rahatlıkta değildir. Değişimin yapılmadığı ön taraftaki rahatlık maalesef kaybolmuştur. Topuk kısmında yükselti mevcut olup setliği rahatsız etmektedir. Ürünün orjinalliği kaybolmuştur. Ürünün iadesi talebim, mağazada biz bir şey yapamayız şeklindedir. Aldığım ayakkabı, tamir sonrası orjinalliği kaybolduğu, farklı bir malzeme kullanıldığı için paramın geri verilmesini istiyorum.

 • Önder20 Mart 2013

  Tesadüfen girip kontrol etmek aklıma gelmese bu notunuzu göremeyecektim. Halbuki ürün inceleme formu üzerinde de telefon numaram bulunmaktaydı. İkinci soruma ise hala cevap alamadım. Ürün gelince göreceğiz artık.

 • Desa Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Yetkili, Geciken süreden dolayı özür dileriz. İlgili ürünün taban tamiri yapılmış olup, bu hafta içinde ürün mağazamızda olacaktır. Ürün mağazamıza ulaştığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön