08 Temmuz 2014

Desa Ürün İade ve Değişimi Yapmıyor

22.04.2014'te Eskişehir Espark'tan aldığımız ayakkabıda solma, arka kısmındaki dikişlerin atması, ayakkabının önündeki renk değişiminin geçmemesi sorunları sebebiyle 27.05.2014 tarihinde Eskişehir Espark şubenize tadilat istemeyip, değişimi/iadesi talebiyle geri verdik. Fabrikadan ürün elimize geç ulaşmakla birlikte ayakkabı korunmamış, yıpranmış şekilde geri gönderilmiştir.

06.07.2014 te bayinizde bu şekilde bir manzarayla karşılaşınca ayakkabının iadesi/para iadesi talep ettik ancak mağaza bu talebi kabul etmemekle birlikte ayakkabıyı tekrar fabrikaya gönderdi. Desa gibi bir markaya hiç yakışmayan,tüketiciyi mağdur eden bu davranışların son bulması, mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Hicret 2.204 Okunma

Cevaplar

  • Desa Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, İlgili ürün kayıtları tarafımızdan incelenip değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ürünün malzeme ve üretiminden kaynaklanan bir kusur olmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenle ürün değişimi konusunda tarafınıza yardımcı olamayacağımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Desa Deri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön